Debiutujemy na Cosmoproof w Boloni!

2025-04-22
Debiutujemy na Cosmoproof w Boloni!

Debiutujemy na Cosmoproof w Boloni!

Kurz opadł z walizek, emocje ostygły, biznesy w toku więc możemy się chwalić! W dniach 19-21 marca 2025 roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w polskiej misji gospodarczej na Targi Cosmoprof w Bolonii zorganizowanej przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych i Biuro Wspierania Przedsiębiorczości przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Bolońskie targi kosmetyczne to największa tego typu europejska impreza- dla producentów, sprzedawców i entuzjastów kosmetyków, a także składników, opakowań i akcesoriów kosmetycznych to najważniejsza impreza biznesowa każdego roku. Spotykają się tam wystawcy i kupcy z całego świata, nawiązując relacje oraz gromadząc inspiracje oraz dzieląc się trendami.

Ministerstwo. w Bolonii debiutowało, ale nasz wyjazd oceniamy jako bardzo owocny- nawiązaliśmy kontakty biznesowe w zakresie współpracy B2B oraz Private Label. Stawianie pierwszych kroków na Cosmoproof po opieką Urzędu Marszałkowskiego okazało się doskonałym rozwiązaniem- czuliśmy się bezpiecznie i komfortowo. Organizator zadbał o wszystko – od transportu, po doskonałe warunki na miejscu, w tym bufet kawowy i pyszne ciasteczka oraz wygodne miejsce do rozmów z klientami. Mieliśmy także czas na odwiedzenie innych stoisk i sprawdzenie trendów na nadchodzące miesiące.

Jesteśmy pełni pomysłów na kolejne projekty i mamy nadzieję na możliwość ponownego uczestnictwa oraz wsparcie Urzędu w kolejnych targach bolońskich bo każdy zdobyty tam kontakt jest dla nas kolejnym krokiem w pokazywaniu Ministerstwa. nowym, zagranicznym i polskim klientom wśród których mamy nadzieję znaleźć wieloletnich miłośników naszych kosmetyków. Czekamy na kolejny rok, a tymczasem- opiekujemy relacje, które na targach się zawiązały- trzymajcie za nas kciuki!

Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu niekonkurencyjnego pn „Ster na Eksport” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Działanie 1.9 Przygotowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych przedsiębiorstw (w tym wspólne projekty przedsiębiorstw i IOB) - Typ projektu 3 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2025
pixel